tel. (+48) 757-210-506 | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

"ŁOŚ" - ŁAGOWSKI OBIEKT SPORTOWY

 

ŁOŚ - Lodowisko w Łagowie jest wielofunkcyjnym obiektem sportowym. Płyta pod lodowisko (w miesiącach zimowych) i łosiowisko - plac zabaw ze strefą jazdy na rolkach (w miesiącach letnich) o wymiarach 20x40m stanowi doskonałe miejsce na organizowanie szerokiej gamy imprez sportowo-rekreacyjnych. Jednocześnie z płyty może korzystać maksymalnie 130 osób.Konstrukcja hali umożliwia funkcjonowanie obiektu bez względu na pogodę. Na miejscu dostępna jest wypożyczalnia sprzętu. W sezonie zimowym wypożyczamy łyżwy w rozmiarze od 29 do 45, kaski oraz ochraniacze. Do dyspozycji jest również ostrzarnia łyżew.

W sezonie letnim, oprócz kasków i ochraniaczy, wypożyczalnia oferuje rolki w rozmiarach od 27 do 46 oraz wrotki dla najmłodszych gości obiektu

W czasie dni wolnych od zajęć szkolnych (długie weekendy, ferie świąteczne, itp) organizacja czasu pracy lodowiska może ulec zmianie.

Lodowisko oraz Łosiowisko jest własnością Gminy Zgorzelec, zarządzaną przez Centrum Rekreacyjno - Turystyczne w Radomierzycach, Radomierzyce 76.

 

Najważniejsze informacje o weekendowych zajęciach nauki jazdy na łyżwach z instruktorem dla dzieci :
-zajęcia odbywają się w każdy weekend
-nie prowadzimy zapisów na zajęcia, można dołączyć w każdej chwili
-na zajęciach obowiązkowo dziecko musi mieć kask,łyżwy i rękawiczki na dłoniach
-koszt zajęć:bilet ulgowy (11zł)+dodatkowy bilet na zajęcia z instruktorem (5zł)+ ewentualnie wypożyczenie sprzętu (łyżwy-10zł,kask-5zl)

W każdą sobotę i niedzielę w godzinach trwania zajęć ( od 9:00 do 13:15) część tafli jest wydzielona na zajęcia z instruktorem.

JESTEŚMY TUTAJ


Dane kontaktowe

  • icon
    adres : Radomierzyce 76, 59-900 Zgorzelec
  • icon
    telefon : 757210506
  • icon
    godziny otwarcia :

O nas

 

Jesteśmy najmłodszą jednostką organizacyjną samorządu gminy Zgorzelec. Powstaliśmy 1.09.2015 roku. Naszym głównym celem jest upowszechnianie masowej turystyki, rekreacji i sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców naszej” małej ojczyzny” więcej...

 

NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter CRT i bądź na bieżąco z najważniejszymi aktualnymi wydarzeniami i tematami oraz ofertą.